o nas

„Połowa mojej reklamy to wyrzucone pieniądze.
Nie wiem tylko, która to połowa”.

– Henry Ford

Reklama internetowa zapewnia dużo wyższy ROI (z ang. Return Of Investment - zwrot z inwestycji). Dzieje się tak dzięki temu, że precyzyjnie możemy śledzić kto, kiedy i gdzie ogląda nasze reklamy. W związku z tym możemy precyzyjnie dopasować reklamę do potencjalnego klienta. W Kat On The Roof wierzymy, że każda złotówka wydana na reklamę powinna mieć uzasadnienie w twardych danych liczbowych.

Reklama internetowa zapewnia dużo wyższy ROI (z ang. Return Of Investment - zwrot z inwestycji). Dzieje się tak dzięki temu, że precyzyjnie możemy śledzić kto, kiedy i gdzie ogląda nasze reklamy. W związku z tym możemy precyzyjnie dopasować reklamę do potencjalnego klienta. W Kat On The Roof wierzymy, że każda złotówka wydana na reklamę powinna mieć uzasadnienie w twardych danych liczbowych.​

Kat On The Roof powstał jako kolektyw freelancerów posiadający project managera i wspólną księgowość. Dzięki temu istnieje u nas w firmie jasno określony zakres odpowiedzialności przed klientem. Jednocześnie pozwala to na swobodę twórczej i zdolności szybkiego reagowania na zmiany.

Wynosząc doświadczenie z licznych firm, w których pracowaliśmy wcześniej dokonaliśmy syntezy dobrych praktyk biznesowych. W rezultacie możemy dostarczać najwyższą jakość w tej samej lub niższej cenie.

Nazwa naszej firmy Kat On The Roof pochodzi od gry słów KATOwice (nasza siedziba) oraz potocznego angielskiego zwrotu „cat on the roof”, który oznacza coś świetnego albo użytecznego.

Jesteśmy w Katowicach

św. Jana 11/4 , 40-012 Katowice

Przedsiębiorstwo:
Wawrzyniec Wróblewski

św. Jana 11/4,
40-012 Katowice

NIP: 6462885964
REGON: 382076990